KONTAKT

Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. 

ul. Wichrowa 20C
60-449 Poznań
NIP 972-10-02-672  REGON 634145696
Kapitał zakładowy 50.000,- PLN
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu 
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Rejestr przedsiębiorców: KRS 0000197079

biuro.pl@lenzkes.com


Prezes Zarządu


Cezary Zbigniew Augustynowicz

☎ tel.: +48 616 39 7611
✉ email: c.augustynowicz@lenzkes.com
 
 


Kontakt telefoniczny - kolejność wg numerów
  
  

Krzysztof Dziarski

☎ tel.: +48 616 39 7612
✉ email: k.dziarski@lenzkes.com
  
 Piotr Malinowski

☎ tel.: +48 616 39 7613
✉ email: p.malinowski@lenzkes.com

 


 Katarzyna Piochacz

☎ tel.: +48 616 39 7614
✉ email: k.piochacz@lenzkes.com

  

Natalia Gosiewska 

☎ tel.: +48 616 39 7615
✉ email: n.gosiewska@lenzkes.com

  

Anna Lipka 

☎ tel.: +48 606 564 228
✉ email: a.lipka@lenzkes.com

  
 


Michał Kugler

☎ tel.: +48 616 39 7618
✉ email: m.kugler@lenzkes.com

Wysoka jakość Profesjonalne wsparcie Bezpieczny montaż Możliwość bezpłatnego wypróbowania

Menu nawigacyjne

Dane teleadresowe

Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o.

ul. Wichrowa 20C
60-449 Poznań
NIP: 972-10-02-672
Email: biuro.pl@lenzkes.com
Tel: +48 616 39 7611

Szybki kontakt

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu: