KONTAKT

Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. 

ul. Wichrowa 20C
60-449 Poznań
NIP 972-10-02-672  REGON 634145696
Kapitał zakładowy 50.000,- PLN
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu 
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Rejestr przedsiębiorców: KRS 0000197079

Fax.: +48 618 25 8104
biuro.pl@lenzkes.com


 Prezes Zarządu


Cezary Zbigniew Augustynowicz

tel.: +48 616 39 7611
email: c.augustynowicz@lenzkes.com
 
 

Kontakt telefoniczny - kolejność wg numerów

 
 Justyna Szczepaniak

tel.: +48 616 39 7611
email: j.szczepaniak@lenzkes.com
  
  

Krzysztof Dziarski

tel.: +48 616 39 7612
email: k.dziarski@lenzkes.com
  
 Piotr Malinowski

tel.: +48 616 39 7613
email: p.malinowski@lenzkes.com

 


 Katarzyna Piochacz

tel.: +48 616 39 7614
email: k.piochacz@lenzkes.com

  

Natalia Gosiewska 

tel.: +48 616 39 7615
email: n.gosiewska@lenzkes.com

  


Marcin Pabich

tel.: +48 616 39 7618
email: m.pabich@lenzkes.com

 
Logistyka



Bartosz Marszalek
email: 
b.marszalek@lenzkes.com